Ülkede 1 numara ve bunu yapmak için sıralamada yer alman gerekiyor, dedi Buechele

Ülkede 1 numara ve bunu yapmak için sıralamada yer alman gerekiyor, dedi Buechele

pic.twitter.com/BQFvR8kMSi— Sporting News (@sportingnews) 5 Ekim 2019

14:23: Michigan büyük bir durak aldı.

pic.twitter.com/kJHQKlckdR

— FTB VİDEOLARI (@FTBeard11) 5 Ekim 2019

14:15: Oklahoma Eyaleti, Texas Tech’e karşı asla dayanamadı.

pic.twitter.com/374ijR7FKY

— FTB VİDEOLARI (@FTBeard11) 5 Ekim 2019

13:53: Orta sahadan üçüncü ve gol.

pic.twitter.com/Du2Yf7ZH2l

— FTB VİDEOLARI (@FTBeard11) 5 Ekim 2019

13:50: Taylor, devre arasında bir dakikadan az bir süre sonra beşincisini alıyor.

pic.twitter.com/246ACbyMLh

— FTB VİDEOLARI (@FTBeard11) 5 Ekim 2019

13:19: Jonathan Taylor ilk yarıda dört touchdown yaptı.

pic.twitter.com/VjmmDWxFgb

— FTB VİDEOLARI (@FTBeard11) 5 Ekim 2019

13:03: Rutgers hile ile gider ve kısa bir süre sonra oyunu bağlar.

@RFootball’dan gelen bu oyuna ne dersiniz? 👀🔥 pic.twitter.com/0gpD9Vg3ZX

— FOX Kolej Futbolu (@CFBONFOX) 5 Ekim 2019

12:46 pm: Wisconsin de erken seyir yapıyor.

Beş oyun, Jonathan Taylor için beş açılış sürüşü TD’si.Ve bunu tamamlamak için samimi bir kutlama 🤝 pic.twitter.com/7uCRjqWo4Y

– ESPN Kolej Futbolu (@ESPNCFB) 5 Ekim 2019

12:42: Penn State, bir Purdue takımının oyun kurucu ve en iyi geniş alıcısını kaçırmasıyla ilgili hiçbir sorun yaşamıyor.

pic.twitter.com/72zW1e6hGA

— FTB VİDEOLARI (@FTBeard11) 5 Ekim 2019

12:36: Big 12 ülkesinde, Oklahoma Eyaleti Texas Tech ile erken mücadele ediyor.

İşte gidiyor! ✈️🔴 #WreckEm ⚫️ pic.twitter.com/Q4MF3ZVu5k

— Texas Tech Football (@TexasTechFB) 5 Ekim 2019

12:31: Michigan liderliğini sürdürüyor.

Oyunun ilk TD’si @UMichFootball’a gidiyor 👏👏 pic.twitter.com/hjStX9pFKd

— FOX Kolej Futbolu (@CFBONFOX) 5 Ekim 2019

12:17 pm: Michigan bunu bir gol haline getiremedi, ancak yine de Wolverines için iyi bir başlangıç.

@UMichFootball savunması, zorunlu bir beceriksizlikle GÜÇLÜ başlıyor! 💪 pic.twitter.com/aE6cl9e9Bg

— FOX Kolej Futbolu (@CFBONFOX) 5 Ekim 2019

Bu, Big Ten yarışı söz konusu olduğunda, 25 No’lu Michigan Eyaleti için fırsatçı olmak için bir şans. Ne de olsa Buckeyes, ülkedeki en eksiksiz takım olabilecek en iyi beş takımdan biri. Spartalılar 2015’te Ohio State’i 17-14 mağlup ettiğinden beri evlerinde Big Ten takımına yenilmediler.

"Bu, 2015’ten beri orada kimsenin kazanmadığının kendi içinde bir ifadesidir." Dantonio Çarşamba günü Sporting News’e söyledi.

Bu son zafer, savunan ulusal şampiyonlara karşıydı ve Michigan State’in Ohio Stadyumu’na yaptığı son ziyaret, 2017’de 48-3’lük bir kayıpla sona erdi. Buckeyes (5-0), son 14 Big Ten iç saha maçını ortalama 28 puan kazandı. maç başına ve Spartalılar 20 puanlık mazlum olarak girerler.

DAHA: OSU, Nebraska’nın yıkımında ülkenin en eksiksiz takımı gibi görünüyor

25 Numaralı Michigan Eyaleti (4-1) bu sefer daha da büyük bir açıklama yapabilir. Dantonio, Ohio Stadyumu’nda her iki taraftan da kazanmak için ne gerektiğini biliyor. Nick Saban liderliğindeki Spartalılar, 1998’de Ohio Eyaleti’ni 28-24 sarsarken, Michigan Eyaleti asistanı olarak sahadaydı. Aynı zamanda Ohio Eyaleti’nin 2002 ulusal şampiyonluk takımı için savunma koordinatörüydü ve en son ligdeydi. Bir gece oyunu için Ayakkabı 2003 idi.

"Aşağıya indiğinde ilk şey korkamazsın," Dantonio SN’ye söyledi. "Kendinize güvenmeniz gerekiyor. Bence bu çok, çok önemli. İkincisi, ana odaklanmanız ve her oyunun sayıldığından emin olmanız ve bu oyunları birer birer istiflemeniz ve çok fazla aksilik yaşamamaya çalışmanızdır. Son şey, kendinizden emin olsanız iyi olur – oynadığınız kişiye göre ne yaptığınız konusunda nispeten emin olabilirsiniz."

1954-72 yılları arasında Michigan State’de 109 zafer kazanan Duffy Daugherty’den bu yana hiçbir Michigan Eyaleti antrenörü bunu Dantonio’dan daha fazla kişileştirmedi. Dantonio bu sezon Daughtery’yi geçti ve şu anda Spartalılar ile 111 galibiyete sahip. Michigan State, Ohio State dışında College Football Playoff’a ulaşan tek Big Ten takımı ve bu, 2015’te Buckeyes’in üzülmesinden sonra geldi.

"Bu alçakgönüllü bir karşılaştırma çünkü Duffy Daugherty entegrasyon açısından kolej futbolu için çok şey yaptı." dedi Dantonio. "Onun zamanında kolej futbolu için gerçekten bir öncü olduğunu düşünüyorum. Ben pek öyle bakmıyorum."

Dantonio, görev süresi boyunca programa iyi hizmet eden aynı bir sonraki oyun felsefesini sürdürüyor. Evet, Hayır. 8 Wisconsin, No. 12 Penn State, No. 14 Iowa ve No. 19 Michigan, anketlerde daha üst sıralarda yer alıyor. Wisconsin, Ohio State ve Iowa gibi, Spartalılar da ilk 10’a giriyor. Yine de, maç başına ortalama 52,4 sayı olan bir Buckeyes hücumunu yavaşlatmak zor olacaktır.

"Bence (J.K.) Dobbins’de dinamik bir geri dönüşleri var ve Master Teague de iyi bir geri dönüş." dedi Dantonio. "Koşuyu durdurabilmelisin. ’15’te yaptık. ’17’de yapmadık. O zaman onların patlayıcı oyunlarını sınırlamanız gerekir. Daha sonra top kaybı yaparak hücumda fırsatçı, özel takımlarda çok iyi olmalısınız."

Diğer zorluk da bu olacak: Michigan State’in hücumu uzak durup Buckeyes’a karşı puan kazanmak için yeterince metodik olabilir mi? Oyun kurucu Brian Lewerke, yönetim kurulu genelinde gelişti ve bu sezon 10 touchdown ve sadece bir müdahaleye sahip.

"38 tank avcısı attılar ve dördünden vazgeçtiler ve bunu daha önce duyup duymadığımı bilmiyorum, bu yüzden oldukça tek taraflı. Oyunu saat açısından kontrol edebilmeniz gerektiğini düşünüyorum." dedi Dantonio. "Oraya gidip ‘Hey, dört adet 50 yarda bombayla dört tank avcısı vuracağız’ diyeceğimizi sanmıyorum. Bence bu, topu kontrol edebilmenin bir kombinasyonu olacak. Negatif yarda oyunlarını alamaz, çuvalları alamaz veya topu çeviremezsiniz."

6. HAFTA SEÇİMLERİ: Doğrudan | yayılmaya karşı

Dantonio’nun Ohio State’e götürdüğü tarif bu ve 2007’de başladığı aynı mantrayı oyuncularına tekrarlıyor: "Başkalarından önce kendinize inanın."

Bu, Daugherty’ye Big Ten ağır sıklet Ohio State ve Michigan ile bitmeyen savaşlarda iyi hizmet etti. Daugherty, Michigan karşısında 10-7-2 ve Ohio State karşısında 4-6, toplamda 14-13-2’lik bir rekor kırdı. Daugherty, Buckeyes’ı dört kez yenen tek Michigan Eyaleti koçu.

Bu arada Dantonio, Michigan’a karşı 8-4 ve Buckeyes’e karşı 3-7 – programın geldiği zamanki durumu göz önüne alındığında, 11-11’lik birleşik bir rekor. Bu Cumartesi günü Columbus’ta ortaya çıkabilecek her şeyden daha büyük bir açıklama, Dantonio bir kıkırdama ile bunu kabul etse bile. "Onları dördüncü kez yenebilmemiz ironik olurdu."

Ancak Dantonio, Daughtery ile en uzun süre dayanmasını istediği tek karşılaştırmaya bağlı kalıyor.

"Umarım, oyuncularının onu sevdiğini biliyorum çünkü artık birçok oyuncusunu tanıyorum – Gene Washington, Clint Jones ve George Webster gibi diğerleri, o hala bizimleyken," dedi Dantonio. "Onu bir insan olarak gerçekten önemsediler ve umarım oyuncularım beni düşündüklerinde bunu düşünürler."

Bu kulağa herkesten önce takımına inanan bir koç gibi geliyor. Bu yüzden Cumartesi göründüğünden çok daha ilginç olabilir.

SMU oyuncuları 25 Ekim 1986’da Teksas’ta 27-24’lük bir yenilginin ardından sahayı terk ettiğinde, AP Top 25’e geri dönmenin yaklaşık 33 yıl alacağını muhtemelen bilmiyorlardı.

Shane Buechele daha doğmamıştı bile ama babası Steve’den hikayeler duymuştu. Yine de, neslinin çoğu gibi, Shane’in 1980’lerin SMU ekipleri hakkındaki izlenimleri ESPN tarafından pekiştirildi.

"Bunu duyduğumu hatırlıyorum ve açıkçası onların gerçekten yetenekli olduklarını biliyorum." Buechele, Sporting News’e söyledi. "Bunu biraz bilerek büyüdüm ve TV’de ve ESPN’de ’30’a 30′ ile ilgili şeyler vardı."  

6. HAFTA SEÇİMLERİ: Doğrudan | yayılmaya karşı

SMU için bilinir "midilli Ekspres," Güneybatı Konferansı’nın en parlak döneminde Eric Dickerson ve Craig https://goldbets.top/book-of-ra/ James’i öne çıkardı. SMU da bilinir "Midilli Fazlalığı," ESPN "30 için 30" Bu, 33 yıllık kuraklığa katkıda bulunan Ölüm Cezası koşullarını ayrıntılı olarak açıkladı. Sonuç olarak, Mustang’ler 1986’dan bu yana sadece dört galibiyet sezonunun tadını çıkardı.  

Bu ekip yeni bir başlık oluşturdu. SMU 5-0, AP Anketinde 24. sırada ve Cumartesi günü Gerald J. Ford Stadyumu’nda Tulsa’ya ev sahipliği yapıyor. Bu yaz Teksas’tan transfer olan Buechele, oyun kurucu lider.  

"Bence bu büyük bir mesele," SMU teknik direktörü Sonny Dykes Pazartesi günü Amerikan Atletik Konferansı telekonferansında söyledi. "33 yıl oldu. Sıralamalar arasında uzun bir süre var, ama dediğim gibi, top kırıldığı anda, bu bizim açımızdan pencereden dışarı çıkıyor." 

2017’de SMU’da işe başlamadan önce Cal’de 19-30 rekoru olan Dykes ile Longhorns’da birinci sınıf öğrencisiyken başladığı işi kazanan ancak sonunda Sam Ehlinger’a kaptıran Buechele’nin eşleşmesi, 2019 futbol sezonunun en iyi hikayeleri. Mustang’ler, Amerikan Atletizm Konferansı sezon öncesi anketinde Batı Bölümü’nü dördüncü sırada bitirmek için seçildi.  

Ancak Dykes’ın başından beri bu takım hakkında farklı bir hissi vardı.  

"Ekibimizi bir araya getirdiğimizde yaptığımız ilk toplantıda, oynadığımız her maçı kazanma şansına sahip olmak için yeterli yeteneğe sahip olduğumuzu hissettik." dedi Dykes. "Bu, parçaları bir araya getirebileceğimizi varsayıyordu." 

Parçalar şimdiye kadar oturdu. Buechele’nin 1.385 pas sahası ve 10 tank avcısı var ve beşinci sınıf kıdemli Xavier Jones’un taşıma başına 6,0 metrede 10 hızlı tank avcısı var. Hücum, maç başına 44,4 puanla FBS’de 10. sırada yer alıyor. Bir Auburn transferi olan Linebacker Richard McBryde da gelişmiş bir savunmanın parçası.  

"Bizim için büyük bir şey, tempo ile gittiğimizde insanların sıraya girmesi zor ve bu bizim avantajımıza oynuyor." dedi Buechele. "Hızlı gittiğimizde bunun bizim için iyi olduğunu düşünüyorum ama mecbur kaldığımızda yavaş gideceğiz ve doğru oyuna gireceğiz. Yine de tempo ve hız ile oynarken elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz." 

SMU bu ivmeyi Kuzey Teksas, Teksas Eyaleti ve TCU’daki üç devlet okuluna karşı kazanarak elde etti ve bu, 2011’den bu yana bu rekabet oyununda ilk galibiyet oldu. Bu zaferlerde Mustang’ler maç başına ortalama 45.7 sayı attı.  

"Burada çok sayıda Teksas takımı planladığımız benzersiz bir durumumuz var ve bunu yapmak mantıklı." dedi Dykes. "O takımlara karşı başarı elde etmek bize yardımcı oluyor. Oyuncularımız çok oyuncu tanıyor. Bu oyuncuların bazı yerlerde küçükler ligi futboluna kadar uzanan bir bağı var." 

Güney Florida’ya karşı 48-21’lik bir galibiyet, SMU’yu ilk 25’e soktu ve Tulsa’ya karşı bir galibiyet, onları sezonun ikinci yarısından önce bir veda haftasına doğru orada tutacaktı. AAC oyununda henüz .500’den daha iyi bir rekorla bitirmemiş bir takım için bu, ileriye doğru büyük bir adım.  

Mustang’ler Houston’daki 24 Ekim maçına kadar orada kalabilirlerse, bu da 1986’da Teksas’taki maçın bir gün gerisinde kalırsa, bu biraz uygun olur. SMU için 33 yıllık yolculuk, başka hiçbir programa benzemez. heyecanlar "Midilli Ekspres" sağlanan – bir 11-0-1 sezonu, bir Cotton Bowl zaferi ve 1982’deki AP Anketinde 2 numara olmak dahil – hala Ölüm Cezası ve ardından gelen yararsızlıkla yan yanadır.  

Dykes ise farklı bir bakış açısına sahip. O, Ölüm Cezası’ndan bu yana yedinci SMU koçu ve bu masayı hazırladıkları için June Jones ve Chad Morris’i hemen tanıdı.  

"Yıllar boyunca koç tuttukları için dikkate alınması gereken önemli bir şey, burada bulunan her koçun ve Ölüm Cezası’ndan bu yana geçen yıllar boyunca birçoğunun programı bıraktığını düşünüyorum. bulduklarından daha iyi bir şekil," dedi Dykes. "Biz bunun hayırseverleriyiz. Benim için geçmişteki bazı adamlara göre çok daha kolay bir iş oldu." 

Buechele için bir etki yaratmanın zamanı geldi. İlk 25 anketini kırmak bir başarı, ancak oyun kurucu Mustang’ler için çok daha fazlası olduğuna inanıyor.

"Nihai hedef, ülkede 1 numara olmak ve bunu yapmak için sıralamada yer almanız gerekiyor." dedi Buechele. "Bizim için iyi bir başlangıç. İyi bir başlangıç ​​yaptık, ancak şu anda yaptığımız şeyi almanın, üzerine inşa etmenin ve her hafta 1-0 gitmenin bizim için önemli olduğunu düşünüyorum. Sıralamalar kendilerine bakacaktır."

Ardışık ikinci hafta için, radarın altında yenilmeyen bir takım, ulusal bir sahnede cesaretini kanıtlama şansı elde ediyor.

12 numara Baylor, 8-0 Bears’ın programındaki en büyük maç için 10 numara Oklahoma’ya ev sahipliği yapıyor. Sooners, geçen ay Kansas Eyaleti’ne karşı üzücü bir kayıp yaşamasına rağmen, yenilmez Baylor’un önünde yer alıyorlar.

DAHA: Oklahoma vs. Baylor için tam bahis önizlemesi

Ayılar yıla derecesiz girdi ve 7. Haftaya kadar ilk 25’i kıramadı, 11. sıraya kadar yükseldi. En iyi galibiyetleri, 12. Büyük açılışta Iowa State karşısında evlerinde aldıkları 23-21’lik galibiyet; Oklahoma, programdaki açık ara en zorlu rakip.

Geçen hafta yenilmez Minnesota, Kolej Futbolu Playoff yarışmacısı Penn State’i yenerek Golden Gophers’ı ilk 10’a soktu. Ayılar da rekorunu mükemmel tutabilirse, seçmenler onları benzer şekilde ödüllendirecekti.

Aşağıda, başlama saati, TV kanalı ve 12. Hafta kolej futbolu programı dahil olmak üzere Cumartesi günü Oklahoma-Baylor maçını izlemek için ihtiyacınız olan tüm bilgiler bulunmaktadır.

Oklahoma-Baylor maçı bugün hangi kanalda? 

TV kanalı (ulusal): ABC

Oklahoma vs. Baylor, ABC’nin ilk maçı ve ağın 12. Hafta listesindeki üçüncü maçı olacak. Sıralamadaki takımlar arasındaki diğer dört maçın da yer aldığı, kolej futbolu genelinde güçlü bir program, Georgia’nın 12 No’lu Auburn’u ziyaret etmesi de dahil.

Oklahoma vs. Baylor: Başlama ne zaman?

Tarih: 16 Kasım Cumartesi Başlangıç ​​saati: 19:30 ET

Tarihsel olarak, Sooners, Baylor’a karşı seriye hükmediyor. Oklahoma, Bears’a karşı tüm zamanların 25-3’ünde ve bu on yılda üç yenilgi de geliyor. Baylor’un son galibiyeti 2014’te geldi. Chris Fowler ve Kirk Herbstreit, ABC için eşleşmeyi arayacak.

12.hafta kolej futbol programı

16 Kasım Cumartesi (ilk 25)

oyun Zaman (ET) TV kanalı
4 Alabama, Mississippi Eyaletinde Öğle vakti ESPN
No.9 Penn State vs. No.24 Indiana Öğle vakti ABC
Missouri’de 11 Nolu Florida Öğle vakti CBS
15 Wisconsin, Nebraska’da Öğle vakti Büyük On Ağ
14 Michigan – Michigan Eyaleti Öğle vakti Tilki
25. Oklahoma Eyaleti – Kansas Öğle vakti Fox Sporları 1
No. 16 Notre Dame vs. No. 21 Donanma 14:30 NBC
2 Nolu Ohio Eyaleti, Rutgers’da öğleden sonra 3:30. Büyük On Ağ
No.3 Clemson vs. Wake Forest öğleden sonra 3:30. ABC
No.5 Georgia, No.13 Auburn öğleden sonra 3:30. CBS
18 Memphis, Houston’da öğleden sonra 3:30. ESPN2
22 numaralı Teksas, Iowa Eyaleti’nde öğleden sonra 3:30. Fox Sporları 1
No.7 Minnesota, No.23 Iowa 16:00. Tilki
Ole Miss’de 1 Numaralı LSU akşam 7 ESPN
Güney Florida’da 17 Cincinnati öğleden sonra 7:00. CBS Spor Ağı
10 Nolu Oklahoma, No. 12 Baylor Akşam 7:30. ABC
8 numara Utah vs. UCLA 20:00. Tilki
No. 19 Boise State – New Mexico 22:15 ESPN2
6 numaralı Oregon, Arizona’ya karşı 10:30 ESPN

Kolej Futbolu Playoff’u için en önemli oyunlardan birinin sitesi aynı zamanda "Üniversite Oyun Günü" Cumartesi günü.